KONST / Litografier / Färglitografi 15618419
nr 1561 8419
Färglitografi
Efter Henri Toulose-Lautrec. Signerad, numrerad 366/500, Färglitografi, bildmått: 60x46 cm, yttermått inklusive ram: 85x65 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 4 september 2023
kl 19:51:28
4/9 15:01:22